Potřeby pro homeoffice

Řešíte práci z domu a potřebujete si vybavit domácí kancelář? U nás najdete vše co potřebujete: tabule, nástěnky, flipcharty, ergonomické židle, kancelářský nábytek a kancelářskou techniku vhodnou i pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem pomůžeme! Zde naleznete námět, jak si snadno a lehce vybavit vaši domácí kancelář, aby byla praktická a funkční, zdravá a komfortní.

  1. Tabule - ideální pomocník pro poznámky psané fixem, lehce smazatelné nebo na papíru upevněné magnetem. Doporučujeme klasické lakované magnetické tabule. Pro děti můžete vybrat tabuli pro popis křídou.
  2. Nástěnka - pro přehlednost tištěné práce a úkolů je vhodná nástěnka. Může být korková nebo textilní, obě varianty se mohou přizpůsobit designu vaší domácnosti.
  3. Kancelářská židle - pohodlné a ergonomické řešení je velmi důležité při dlouhodobém sezení např. u počítače. U nás si můžete vybírat ze široké nabídky kancelářských křesel a židlí, případně pro děti dětských židlí.
  4. Podložky pod židle - podložka pod židle je velmi účinnou, avšak nenápadnou ochranou vaší podlahové krytiny. V nabídce varianta pro hladké podlahy i pro kobercové krytiny.
  5. Kancelářský nábytek - vytvořte si vlastní domácí pracoviště s ohledem na funkčnost a ergonomii.
  6. Kancelářská technika - i v případě práce z domova je potřeba ochrany citlivých dat a potřeba skartace, v naší nabídce najdete vhodné osobní skartovačky. Pokud naopak chcete důležité dokumenty uschovat, můžete využít nabídku laminátorů. Laminace může být i zábavou pro děti a uchováte tak jejich kreativní tvoření.