Potřeby pro homeoffice

Řešíte práci z domu a potřebujete si vybavit domácí kancelář? U nás najdete vše co potřebujete: tabule, nástěnky, flipcharty, ergonomické židle, kancelářský nábytek a kancelářskou techniku vhodnou i pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem pomůžeme! Zde naleznete námět, jak si snadno a lehce vybavit vaši domácí kancelář, aby byla praktická a funkční, zdravá a komfortní.

  1. Tabule - ideální pomocník pro poznámky psané fixem, lehce smazatelné nebo na papíru upevněné magnetem. Doporučujeme klasické lakované magnetické tabule. Pro děti můžete vybrat tabuli pro popis křídou.
  2. Nástěnka - pro přehlednost tištěné práce a úkolů je vhodná nástěnka. Může být korková nebo textilní, obě varianty se mohou přizpůsobit designu vaší domácnosti.
  3. Kancelářská židle - pohodlné a ergonomické řešení je velmi důležité při dlouhodobém sezení např. u počítače. U nás si můžete vybírat ze široké nabídky kancelářských křesel a židlí, případně pro děti dětských židlí.
  4. Podložky pod židle - podložka pod židle je velmi účinnou, avšak nenápadnou ochranou vaší podlahové krytiny. V nabídce varianta pro hladké podlahy i pro kobercové krytiny.
  5. Kancelářský nábytek - vytvořte si vlastní domácí pracoviště s ohledem na funkčnost a ergonomii.
  6. Kancelářská technika - i v případě práce z domova je potřeba ochrany citlivých dat a potřeba skartace, v naší nabídce najdete vhodné osobní skartovačky. Pokud naopak chcete důležité dokumenty uschovat, můžete využít nabídku laminátorů. Laminace může být i zábavou pro děti a uchováte tak jejich kreativní tvoření.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení