Doručení zboží a možnosti platby

Česká pošta | Balíkovna | Toptrans | Osobní odběr | Doručení mimo ČRMožnosti platby

Obecné podmínky doručení

Doručení zboží ZDARMA při nákupu nad 3000 Kč se vztahuje zejména na zboží do hmotnosti 25 kg s běžnými rozměry (nejdelší strana do 100 cm).

Doručení zdarma není možné u zboží velkých rozměrů nebo nepravidelných tvarů např. nábytku (kancelářský, kovový apod.), větších tabulí, nástěnek, vitrín apod. U nábytku je navíc často nutné počítat s přepravou na paletě (jinak dochází k poškození zboží). V těchto případech stanovujeme cenu individuálně (na přepravních nákladech se vždy podílíme) a necháváme ji zákazníkům schválit před zadáním nábytku do výroby nebo před expedicí.

Běžné doručení zboží nezahrnuje montáž nebo stěhování a manipulaci v místě vykládky. Jedná se o doručení formou „od domu k domu“, na předem domluvenou adresu a složení z vozu.

U většiny zboží se automaticky, nabízí dostupné způsoby doručení včetně předpokládané ceny. Prodávající si v případě chybného vyhodnocení ceny dopravy vyhrazuje právo změny ceny nebo přepravní společnosti. Kupující bude o této změně informován před expedicí zásilky. Nebude-li kupující se změnou souhlasit, objednávka bude stornována, v opačném případě proběhne expedice dle nových podmínek.

Cena přepravy školního a kancelářského nábytku je vždy kalkulována individuálně!!!

O expedici objednaného zboží budete informováni emailem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

Překontrolujte prosím zásilku ihned při převzetí a v případě jakékoli známky poškození obalu, vypište škodní list nebo uveďte poznámku do doručovacího listu ! Bez této poznámky není možné uplatnit reklamaci na zboží poškozené při přepravě.


Česká pošta (balík do ruky) Česká pošta

Lze využít pro balíky spíše menších rozměrů a nižší hmotnosti (max. do 15 kg). Balík vám bude doručován následující pracovní den po odeslání, o podrobnostech budete informováni SMS zprávou. Pokud vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na nejbližší poště. 

Sledování zásilek Track&Trace na internetových stránkách České pošty. 

Vybrané parametry služby:

Maximální rozměry zásilky: 70x50x50 cm
Maximální hmotnost: 15 kg


Balíkovna Balíkovna

Lze využít pro balíky spíše menších rozměrů a nižší hmotnosti (max. do 15 kg). Balík je možné vyzvednout na jedné z cca 5.000 Balíkoven, většinou již druhý den od odeslání. Balík vám vyzvedne kdokoliv, komu dáte kód. Na vybraných pobočkách lze platit kartou. Cestu balíku kdykoliv zkontrolujete na webu i v mobilu.

Vybrané parametry služby:

Maximální rozměry zásilky: 70x50x50 cm
Maximální hmotnost: 15 kg


Toptrans Toptrans

Přepravu rozměrnějších zásilek nebo zásilek s vyšší hmotností zajišťuje přepravní společnost TOPTRANS.

  • Zásilka je zpravidla doručena následující pracovní den po expedici zásilky (od 8 do 18 hodin).
  • Příjemce je e-mailem a sms informován o odeslání zásilky přes systém Toptrans. Zpráva obsahuje: název odesílatele zásilky, telefonní číslo na řidiče, případná výši doběrečného.
  • Zásilku je možné sledovat online
  • Pojištění zásilek až do 1.000.000,- Kč
  • Možnost platby dobírkou vč. platby kartou.
  • Osobní odběr v depu TOPTRANS

TOPTRANS standardně zajišťuje přepravu zásilek od 0,1 kg do 3.000 kg, zásilek o hmotnosti jednotlivých kusů do 1.500 kg, délkou do 3,5 m, šířkou do 1,9 m, výškou do 1,9m.

V ceně přepravného je zahrnuta přeprava z místa nakládky do místa vykládky, a to tzv. formou „od domu k domu“. Pokud nebylo předem dohodnuto jinak, nezajišťuje zasílatel donášku a stěhování do bytů, sklepů, skladů, apod.

Podmínky pro vydání zásilky

Podpis osoby přebírající zásilku na příslušných dokumentech zasílatele, datum a hodina převzetí. Pokud je místo doručení odlišné od sídla, provozovny, místa podnikání nebo bydliště příjemce, je přebírající osoba přitom povinna předložit průkaz totožnosti nebo ke svému podpisu otisknout příslušné razítko. Příjemce podpisem přepravního dokladu stvrzuje celkový počet a neporušenost jednotlivých kusů zásilky.

Pokud má být při doručení zásilky učiněn inkasní úkon, je rovněž podmínkou pro vydání zásilky uhrazení finanční částky, která má být při dobírkové přepravě od příjemce vybrána.


Osobní odběr

Osobní odběr je možné provést ve vybrané provozovně prodávajícího, výhradně po předchozí domluvě. Prodávající předem potvrdí, dostupnost zboží na provozovně. Osobní odběr není zpoplatněn.

Adresa pro osobní odběr:

KENET trading s.r.o.
Bítov 75
743 01 Bítov

(cca 10 km od Ostravy)


Doručení mimo Českou republiku

 Zboží je standardně dodáváno pouze v rámci České republiky. Na základě individuální domluvy je možné expedovat na Slovensko.


Možnosti platby

1. Dobírka
Zboží platíte při převzetí poštovnímu doručovateli, kurýrovi nebo na Vaší poště.

2. Bankovním převodem - platba předem
Zboží je možné uhradit bankovním převodem. Při potvrzení objednávky vám budou sděleny všechny potřebné informace jako jsou číslo bankovního účtu a variabilní symbol. Ihned po obdržení částky na náš účet vám bude zboží expedováno.

3. Platba v hotovosti
V případě osobního odběru je možná platba v hotovosti. Vyčkejte prosím na emailové potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí.

4. Platba "na fakturu"
Jedná se o platbu bankovním převodem až po dodání zboží. Tuto možnost nabízíme pouze státním institucím a vyhrazujeme si právo odmítnutí bez udání důvodu.