Jak vybrat projekční tabuli?

Jak vybrat projekční tabuli?

Projekční tabule nabízíme ve 4 řadách: RC, Softline, XF a MICA.

1. Povrch

Tabule RC, Softline a XF mají stejný projekční povrch. Jedná se o klasický keramický povrch v provedení MATT. Tento povrch je popisovatelný, magnetický, se zárukou na smazatelnost 25 let.

Tabule MICA má speciální keramický povrch - pokročilejší matt, který ještě dále zlepšuje kvalitu projekce. Nabízí optimální odrazivost světla bez tzv. hotspotu a široký pozorovací úhel. Povrch je magnetický, popisovatelný, se zárukou na smazatelnost 25 let.

2. Rám

Tabule MICA a Softline mají stejné provedení rámu - jedná se o nejužší hliníkový profil 1,6 cm s šedými plastovými rohy. Tabule RC má silnější hliníkový rám 2 cm s vnitřní drážkou a šedými plastovými rohy. Tabule XF má tenký hliníkový profil 19 mm s ostrými rohy a inovativní sendvičovou konstrukci, která zajišťuje tuhost a naprostou rovnost tabule určenou zejména pro dotykové interaktivní projektory.

3. Horní pás - top strip

Horní pás na tabulích je určen pro umístění jednotky snímače dotyku u projektorů s možností ovládání perem i dotykem. Je to jednodušší a přesnější pro instalaci projektoru a samotného nastavení jednotky snímače dotyku. Senzor je umístěn přímo na tabuli a lépe snímá pohyb ruky.

Pro interaktivní projektory s ovládáním pouze perem, stačí vybrat projekční tabuli bez horního pásu.

4. Křídlové provedení

Pokud potřebujete u projekce využívat další plochu pro popis, je pro vás provedení s křídly ideální. Nabízí další prostor pro vysvětlení projekce apod. Křídlové provedení je určeno pro typy tabulí RC a XF.

5. Zvedací mechanismus

Pylonový zvedací mechanismus je určen pro projekční tabule typu XF. Toto řešení je ideální pro školy nebo podobná zařízení, kde je velký rozdíl ve výšce postavy osob, která ovládají tabuli. Jedná se o velmi stabilní a tichý posuvný systém, který zajistí přímou návaznost mezi projektorem a tabulí.

6. Příslušenství

Odkládací polička - u typu Softline a MICA je dodávána polička 30 cm, u typu RC je polička 50 cm, u typu XF je hluboká polička 30 cm a u provedení s pylony jsou dodávány 2 hluboké poličky v délce 30 cm. Včetně instalačního materiálu.

Na projekční tabule je vhodné používat zejména popisovače v černé barvě (nejméně agresivní inkoust). Pro důkladné stírání doporučujeme koncentrovanější sprej určený pro projekční tabule.

Projekční tabule