Keramický povrch školních tabulí

Školní tabule vynikají velmi trvanlivým a vysoce kvalitním keramickým povrchem vypáleném (800°C) na ocelovém podkladu. Na jeho smazatelnost poskytujeme záruku 25 let. Povrch je magnetický a za sucha stíratelný, určen pro intenzivní a každodenní použití. Nabízíme tři barevné varianty: bílá pro popis fixem, zelená a tmavě šedá (antracit) pro popis křídou.

Keramický povrch může být také doplněn rastrem ve variantách: notová osnova, čtverečkovaná síť a křížky. Pro kombinace povrchů s rastrem Vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku. Dodatečně lze zhotovit i klasické linky.

Keramický povrch v bílé barvě je standardně dodáván v lesku. Pro projekci je však možná i varianta matu tzv. matt-white, který minimalizuje odlesky světelného kuželu projektoru. Keramický projekční povrch MICA je dalším stupněm kvality projekční plochy - svými parametry se blíží kvalitě projekčních pláten. Záruka na smazatelnost tabule je stejná - 25 let.

Tabule s keramickým povrchem jsme schopni vyrábět na míru (v nestandardních rozměrech) a v případě školních křídlových tabulí vytvářet barevné kombinace.