Keramický povrch školních tabulí

Školní tabule vynikají velmi trvanlivým a vysoce kvalitním keramickým povrchem vypáleném (800°C) na ocelovém podkladu. Na jeho smazatelnost poskytujeme záruku 25 let. Povrch je magnetický a za sucha stíratelný, určen pro intenzivní a každodenní použití. Nabízíme tři barevné varianty: bílá pro popis fixem, zelená a tmavě šedá (antracit) pro popis křídou.

Keramický povrch může být také doplněn rastrem ve variantách: notová osnova, čtverečkovaná síť a křížky. Pro kombinace povrchů s rastrem Vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku. Dodatečně lze zhotovit i klasické linky.

Keramický povrch v bílé barvě je standardně dodáván v lesku. Pro projekci je však možná i varianta matu tzv. matt-white, který minimalizuje odlesky světelného kuželu projektoru. Keramický projekční povrch MICA je dalším stupněm kvality projekční plochy - svými parametry se blíží kvalitě projekčních pláten. Záruka na smazatelnost tabule je stejná - 25 let.

Tabule s keramickým povrchem jsme schopni vyrábět na míru (v nestandardních rozměrech) a v případě školních křídlových tabulí vytvářet barevné kombinace.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení